foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Alytaus muzikos mokykla

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 27 d. karantino metu Alytaus muzikos mokykloje ugdymo procesas vyks mišriuoju būdu, savaitės dienas išdėstant taip:

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį 1–3 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu. 4–8 klasių mokiniams specialybės pamokos vyks kontaktiniu būdu tik individualiai susitarus su mokytoju, visiems kitiems mokiniams specialybės pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Ketvirtadienį ir penktadienį visos pamokos vyks nuotoliniu būdu.

Solfedžio ir muzikos istorijos pamokos vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams. Jeigu dar neturite prisijungimo slaptažodžių, skambinkite pavaduotojai ugdymui.

Primename, kad karantino metu:

* tėvai gali palydėti/pasitikti vaikus tik iki Mokyklos durų, į vidų eiti negalima, mažesnius mokinius pasitiks nuo durų mokyklos darbuotojas;

* į pamokas gali atvykti tik mokiniai, kuriems nepasireiškė karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. (Tokie mokiniai mokomi nuotoliniu būdu);

* draudžiama į mokyklą atvykti darbuotojams ar mokiniams, jeigu jiems skiriama izoliacija ar nuotolinis mokymas bendrojo ugdymo mokykloje. ERASMUS+ KA2

Aplankykite mūsų projekto svetainę

VISIT SITE

Sveikiname

Sveikiname įvairių konkursų, koncertų nugalėtojus, laureatus

Plačiau

J. Gringytės labdaros ir paramos fondas

Justinos Gringytės labdaros ir paramos fondas

Plačiau

Skelbimai

Įvairių koncertų, renginių skelbimai ir konkursų nuostatai

Plačiau

Renginių kalendorius

<<  <  Lapkričio 2020  >  >>
 Pi  A  T  K  P  Š  S 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Nuorodos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Koks didžiausias įvertinimas mokytojui? Tikriausiai matyti sėkmingus savo mokinius, garsinančius ne tik mokytoją, mokyklą, miestą, bet ir šalį. Tai galėjome įsitikinti vasario 18 d. Alytaus muzikos mokykloje, kurioje viešėjo trombonistas Andrius Pamorskis, Muzikos mokyklos absolventas. Andrius mokėsi groti trombonu mokytojo Liudo Vaitkaus klasėje, teorines žinias gilino pas mokytoją Alytę Vitkauskienę, grojo pučiamųjų orkestre (mokytojas Rimantas Jočys), diksilende (mokytojas Dainius Platūkis) ir simfoniniame orkestre „Svajonė“ (mokytoja Daiva Martikonytė), vėliau tęsė studijas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Baigęs atlikimo meno magistro studijas Bazelio (Šveicarija) muzikos akademijoje, A. Pamorskis grojo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatro orkestre. Šiuo metu Andrius studijuoja antroje pedagogikos magistro studijų programoje toje pačioje Bazelio muzikos akademijoje. Atlikėjas aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje, groja Bazelio simfoniniame orkestre, Berlyno (Vokietija) radijo simfoniniame orkestre, Bazelio trombonų kvartete.

 Susitikimas prasidėjo meistriškumo pamokomis, kuriose dalyvavo Muzikos mokyklos Pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytojo Ramūno Valaičio trombono specialybės mokiniai, koncertmeisterė Sonata Bazevičienė. A. Pamorskis pasakė mokiniams ir mokytojams daug profesionalių pastabų ‒ dėl kūrinių interpretacijos, kaip turi elgtis atlikėjas scenoje. Jis pažymėjo mokinių gerą pasirengimą ir mokytojų pedagoginį profesionalumą. Atviras pamokas stebėjo Muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Mokykloje taip pat viešėjo Camila Meneses (sopranas), kilusi iš Bolivijos (Pietų Amerika), Liucernos (Šveicarija) muzikos akademijos magistrantė, studijuojanti atlikimo meną.

Prasidėjęs koncertas Enrique Crespo Improvizacija  trombonui, atskleidė šio instrumento neįprastas galimybes. Koncerte skambėjo Manuel Ponce „Žvaigždutė“ ‒ tai pirmoji Camilos daina, kurią solistė atliko ypatingai jautriai. Koncertas tęsėsi Joseph Jongen Arija ir Polonezu ir Giacomo Puccini „Koks nuostabus sapnas“. Andrius su Camila muzikuoja ir drauge. Retai sutinkamos sudėties ansamblis atliko originalų baroko stiliaus kūrinį, parašytą Habsburgų imperatoriaus Joseph I Alme Ingrate trombonui, sopranui ir fortepijonui. Atlikėjams akompanavo Alytaus muzikos mokyklos koncertmeisterė metodininkė Lina Abromavičienė. Koncerto atlikėjai turėjo vos keletą repeticijų, o tai – tikrai nemenkas iššūkis muzikantams.

Klausytojai buvo sužavėti atlikėjų profesionalumu, nuoširdžiu ir įtraukiančiu koncertinės programos pristatymu. Po koncerto vyko šiltas atlikėjų ir mokytojų susitikimas, pasidalyta gražiais prisiminimais, patirtimi ir profesinėmis įžvalgomis. Dėkojame atlikėjams ir linkime sėkmės!

Undinė Pinkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kur mus rasti

Kontaktai

Alytaus muzikos mokykla

Sporto g. 12, LT-62152 Alytus

Tel./faksas: + 370 315 74115

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonės kodas: 191057492

Sąskaita tėvų mokesčiams:

Šiaulių bankas, LT93 7181 2000 0213 0611

 

2020 Copyright Alytaus muzikos mokykla Rights Reserved